Descrizione
Specifiche
Battery
| Battery life | 15 anno/i |
| Battery size(s) | AAA |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Number of batteries included | 4 pz |
| Product colour | Gold/Purple |
Logistics data
| Case or master carton quantity | 12 pz |
Other features
| Gross weight of outer carton | 0.674 kg |
| Height (cm) outer carton | 14.5 cm |
| Interchangeable with | AAA, LR03, AM4, 24A, MN2400 |
| Length (cm) outer carton | 16.9 cm |
| Net weight of outer carton | 0.408 kg |
| Number of products included | 4 pz |
| Outer carton dimensions (W x D x H) | 90 x 135 x 90 mm |
| Package weight | 0.044 kg |
| Packaging net weight | 0.034 kg |
| Packaging tare weight | 0.01 kg |
| Quantity outer carton | 12 pz |
| Tare weight outer carton | 0.266 kg |
| Width (cm) outer carton | 10.9 cm |
Vendor information
| Brand Name | Philips |
| Warranty | 1 |
Dettagli del prodotto
2026-06-08
Nuovo
Scheda tecnica
- Vita della batteria
- 15 Jahr(e)
- Dimensioni della batteria (o delle batterie)
- Mini Stilo AAA
- Package weight
- 0.044 kg
- Anzahl der enthaltenen Produkte
- 4 Stück(e)
- Anzahl der enthaltenen Batterien
- 4 Stück(e)
- Brand Name
- Philips
- Warranty
- 1
- Batteriespannung
- 1.5 V
- Produktfarbe
- Gold/Purple
- Karton- oder Hauptkartonmenge
- 12 Stück(e)
- Breite (cm) Umkarton
- 10.9 cm
- Bruttogewicht des Umkartons
- 0.674 kg
- Eigengewicht Umkarton
- 0.266 kg
- Höhe (cm) Umkarton
- 14.5 cm
- Interchangeable with
- AAA, LR03, AM4, 24A, MN2400
- Länge (cm) Umkarton
- 16.9 cm
- Menge Umkarton
- 12 Stück(e)
- Nettogewicht der Verpackung
- 0.034 kg
- Nettogewicht des Umkartons
- 0.408 kg
- Outer carton dimensions (W x D x H)
- 90 x 135 x 90 mm
- Taragewicht der Verpackung
- 0.01 kg
Riferimenti Specifici
- ean13
- 8712581359430
- MPN
- FR03LB4A/10