| Brand compatibility | Brother |
| Label colour | White on black |
| Laminated | Yes |
| Spare part retention | 5 anno/i |
| Tape type | TZ |
| Layers per pallet | 6 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pz |
| Pallet gross height | 16.2 cm |
| Pallet gross weight | 246960 g |
| Products per pallet | 3600 pz |
| Tape size | 1.2 cm |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Tape length | 8 m |
| Tape width | 1.2 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 142009
Marca: Brady
Riferimento: 141993
Marca: Brady
Riferimento: 142027
Marca: Brady
Riferimento: 013554
Marca: Brady
Riferimento: M6C-375-595-RD
Marca: Brady
check_circle
check_circle