j5create JVW120-N Estensore wireless per webcam/microfoni/altoparlanti USB™, Con cavo e senza cavo
| Plug & Play | Sì |
| Prodotti compatibili | Display may vary depending on environment. Solid and nonporous materials such as steel, concrete, brick and glass (varies depending on coating and thickness) may cause shorter viewing distance or loss of signal. Priority of Audio-Output on the ports of TX would be “3.5mm Speaker→ USB™ Speaker/microphone → USB™ camera with speaker/microphone” TX and RX devices will connect and pair each other automatically. If devices are properly be paired and USB™ camera has been connect with TX, then camera will be activated automatically |
| Compatibilità | Available USB-C® or USB™ Type-A port Windows® 11 / 10 macOS® 10.10 or later Chrome OS™ |
| Tecnologia di connessione | Con cavo e senza cavo |
| Numero di USB | 3 |
| Connettore USB | USB tipo A, USB tipo-C |
| Tipologia alimentazione | dC, USB |
| Nota sulla potenza | TX Transmitter: 1 - DC 5V/3A Power Adapter RX│Receiver: 1 - Bus Power through USB-C® |
| Range di umidità di funzionamento | 0 - 85% |
| Umidità | 0 - 85% |
| Dimensi ricevitore (W x D x H) | 67 x 67 x 21 mm |
| Peso del ricevitore | 55,5 g |
| Dimensioni del trasmettitore (AxPxH) | 95 x 95 x 23 mm |
| Peso del trasmettitore | 112 g |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Larghezza imballo | 193 mm |
| Profondità imballo | 124 mm |
| Altezza imballo | 50 mm |
| Peso dell'imballo | 416 g |
| Tipo di imballo | Scatola |
| Contenuto della confezione | 1 - JVW120 Wireless Extender for USB™ Cameras / Microphones / Speakers set (1 x Transmitter & 1 x Receiver) 1 - DC 5V/3A Power Adapter 1 - Hook and loop fastener 1 - Quick Installation Guide (QIG) |
| Audio incluso | TX│Transmitter: 1 - USB-C® Power In 1 - USB™ Type-A Female (Camera) 1 - USB™ Type-A female (Speaker/Microphone) 1 - 3.5 mm Speaker Out |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: FRU5CB1A16168
Marca: Lenovo
Riferimento: FRU5C10U58426
Marca: Lenovo
Riferimento: Q2437-67904
Marca: HP
j5create JVW120-N Estensore wireless per webcam/microfoni/altoparlanti USB™, Con cavo e senza cavo
check_circle
check_circle