Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Brand compatibility | Any brand |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Product type | Headphone holder |
| Products per shipping (inner) case | 100 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 8500 g |
| Shipping (inner) case height | 34.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 50.5 cm |
| Shipping (inner) case width | 26 cm |
| Metal packaging weight | 134 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 44 g |
| Plastic packaging weight | 7 g |
| Brand Name | Multibrackets |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128289080
Marca: Brennenstuhl
Riferimento: W128253564
Marca: Silicon Power
Riferimento: SL-8702-BK
Marca: Speed-Link
Marca: Arctic
Marca: Hähnel
Marca: StarTech.com
check_circle
check_circle