| Brand compatibility | Any brand |
| Material | Aluminium |
| Product colour | White |
| Product type | Headphone holder |
| Products per pallet | 126 pz |
| Products per shipping (inner) case | 14 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 10000 g |
| Shipping (inner) case height | 42.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 63.5 cm |
| Shipping (inner) case width | 30.4 cm |
| Metal packaging weight | 714 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 285 g |
| Plastic packaging weight | 15 g |
| Brand Name | Multibrackets |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128782076
Marca: KeySonic
Riferimento: W129019235
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W128441975
Marca: BakkerElkhuizen
Riferimento: W129163227
Marca: Transcend
check_circle
check_circle