| Compatibility | Amazon Alexa (AVS), Apple Siri (Shortcuts), Google Home |
| Control type | Wireless |
| Easy to install | Yes |
| Fluorescent | Yes |
| Product colour | Grey |
| Remotely operated | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pz |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Rated current | 10 A |
| Rated voltage | 230 V |
| Brand Name | Hama |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128253711
Marca: Brennenstuhl
Riferimento: MUY1MFF
Marca: StarTech.com
Riferimento: W129042518
Marca: Fujifilm
check_circle
check_circle