Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Compatibility | Samsung OM55N-D |
| Housing material | Steel |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Mounting type | Floor |
| Product colour | Black |
| Product type | Base |
| Products per shipping (inner) case | 1 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Screws included | Yes |
| Metal packaging weight | 0 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 2300 g |
| Plastic packaging weight | 180 g |
| Brand Name | Multibrackets |
| Warranty | 1 |
| Aluminium content weight | 0 g |
| Other metals content weight | 0 g |
| Steel content weight | 27520 g |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Noctua
Riferimento: W129171734
Marca: Thrustmaster
Marca: Multibrackets
Marca: Hähnel
Marca: Silicon Power
check_circle
check_circle