| Height adjustment | Yes |
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 25 kg |
| Product colour | Black |
| Brand Name | LogiLink |
| Warranty | 4 |
| Platform depth | 25 cm |
| Platform width | 40 cm |
Riferimento: W129039931
Marca: Urban Armor Gear
Marca: Compulocks
Marca: Multibrackets
Marca: Multibrackets
Riferimento: W128899052
Marca: BakkerElkhuizen
Riferimento: W128781418
Marca: Creative Labs
Marca: Integral
Riferimento: W128289607
Marca: Transcend
check_circle
check_circle