| Component for | Laptop |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128784456
Marca: Arctic
Marca: Duracell
Marca: Compulocks
Riferimento: 51MF1680AA001
Marca: Creative Labs
Marca: MediaRange
Marca: PDP
Marca: Energizer
check_circle
check_circle