| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Module configuration | 512M x 8 |
| Product colour | Green |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129020034
Marca: Transcend
Riferimento: W129040405
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W129177383
Marca: Spigen
check_circle
check_circle