| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Charger compatibility | Universal |
| Compatibility | Universal, Apple iPhone 12 |
| Power source type | AC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum output voltage | 9 V |
| Maximum power | 20 W |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current | 3000 mA |
| Power plug type | Type C |
| Brand Name | Spigen |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128273967
Marca: Silicon Power
Riferimento: W129019349
Marca: Lexar
Marca: ICY BOX
Marca: Multibrackets
check_circle
check_circle