| Compatibility | VFM-W4X6 |
| Maximum screen size | 75 " |
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Minimum screen size | 37 " |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Product type | Flat panel mount arm |
| Brand Name | Vision |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Black Box
Marca: Black Box
Marca: Black Box
Marca: Black Box
Marca: Black Box
Marca: Black Box
Marca: Neomounts
check_circle
check_circle