| Certification | CE/FCC |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black/Red |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Capacity | 32 GB |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | MLC |
| X-speed rating | 600 |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Memory voltage | 2.7/3.6 V |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 30 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128896259
Marca: Decoded
Marca: Hähnel
Riferimento: MR509
Marca: MediaRange
Riferimento: DVIVGAMFBK
Marca: StarTech.com
check_circle
check_circle