| Certification | CE/FCC/BSMI/RCM |
| Endurance | 10000 cicli per settore logico |
| Product colour | Black/Red |
| RoHS compliance | Yes |
| Write protection switch | No |
| Capacity | 32 GB |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | UHS |
| Read speed | 90 MB/s |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Compliance certificates | RoHS |
| Memory adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Memory voltage | 2.7/3.6 V |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128896073
Marca: Atomos
Riferimento: W128277737
Marca: Varta
Marca: StarTech.com
Riferimento: W128781140
Marca: Creative Labs
Marca: Arctic
check_circle
check_circle