| Certification | CE/FCC |
| Endurance | 1000 cicli per settore logico |
| Product colour | Black |
| Capacity | 32 GB |
| Flash card type | SDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | NAND |
| Read speed | 30 MB/s |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Power requirements | 2.7- 3.6V |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: StarTech.com
Riferimento: W128442468
Marca: Brennenstuhl
Riferimento: W129161343
Marca: Decoded
check_circle
check_circle