| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 22 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Brand Name | Transcend |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128274095
Marca: Silicon Power
Riferimento: W128252046
Marca: Port Designs
Marca: Energizer
Riferimento: W129089465
Marca: LogiLink
Riferimento: W129162383
Marca: Belkin
Riferimento: W129161202
Marca: DJI
Marca: PDP
check_circle
check_circle