| Flashlight type | Hand flashlight |
| Housing material | ABS synthetics/Aluminium/Rubber |
| Product colour | Black/Silver/Yellow |
| Shockproof | Yes |
| Waterproof | No |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 9 lampada(e) |
| Light beam distance (max) | 29 m |
| Luminous flux | 40 lm |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries included | 2 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Battery life (max) | 62 h |
| Number of batteries supported | 2 |
| Brand Name | Varta |
| Warranty | 1 |
| Head diameter | 4.5 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Multibrackets
Riferimento: 1951540101
Marca: Brennenstuhl
Riferimento: W128276107
Marca: Extreme Networks
Riferimento: W128826091
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W129038288
Marca: Spigen
Marca: Belkin
check_circle
check_circle