| Cable length | 6 m |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | C14 coupler |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | C13 coupler |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Core size | 1 mm² |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of cable cores | 3 |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Input voltage | 250 V |
| Maximum current | 10 A |
| Brand Name | Roline |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W125855899
Marca: Logitech
Marca: Gemalto
Marca: Inter-Tech
Riferimento: 1ICP_8_40_40 1S1P
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle