| AWG wire size | 22/26 |
| Cable types supported | Cat6a |
| Connector 1 | RJ45 |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 | RJ45 |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector contacts plating | Tin |
| Construction type | Flat |
| Frequency | 500 MHz |
| Housing material | Zinc |
| Plug/connector retention force | 30 N |
| Product colour | Silver |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | LogiLink |
| Warranty | 4 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Philips by Signify
Riferimento: TS64GMTS800S
Marca: Transcend
Marca: Goodram
Riferimento: W128282197
Marca: Silicon Power
Riferimento: PEX1394B3LP
Marca: StarTech.com
check_circle
check_circle