Descrizione
Specifiche
Colour
| Product colour | Orange/White |
Operational conditions
| Operating temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
Packaging content
Ports & interfaces
| RF connector type | F |
| RF ports quantity | 2 |
Power
Technical details
| Diameter | 4 cm |
| High band input frequency range | 11.7 - 12.75 GHz |
| High band output frequency range | 1100 - 2150 MHz |
| Low band input frequency range | 10.7 - 11.7 GHz |
| Low band output frequency range | 950 - 1950 MHz |
| Noise figure | 0.1 dB |
| Supply voltage Ca (vertical polarization) | 10.5 - 14 V |
| Supply voltage Cb (horizontal polarization) | 16 - 19 V |
Vendor information
| Brand Name | Technisat |
| Warranty | 1 |
Dettagli del prodotto
2026-06-17
Nuovo
Scheda tecnica
- Durchmesser
- 4 cm
- Energieverbrauch
- 150 mA
- Brand Name
- Technisat
- Warranty
- 1
- Betriebstemperatur (TT)
- -30 - 70 °C
- Menge
- 1
- Produktfarbe
- Orange/White
- Anzahl der RF-Ports
- 2
- HF-Anschlusstyp
- F
- High band input frequency range
- 11.7 - 12.75 GHz
- Low band input frequency range
- 10.7 - 11.7 GHz
- Rauschzahl
- 0.1 dB
- Supply voltage Ca (vertical polarization)
- 10.5 - 14 V
- Supply voltage Cb (horizontal polarization)
- 16 - 19 V
- High band output frequency range
- 1100 - 2150 MHz
- Low band output frequency range
- 950 - 1950 MHz
Riferimenti Specifici
- MPN
- 76-4802-00