| Certification | CE, REACH |
| Compliance certificates | RoHS |
| Cable length | 38.1 m |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Product colour | White |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1.5:1 |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Antenna gain level (max) | 4.5 dBi |
| Bandwidth note | 31 MHz |
| Frequency band | 1575 - 1606 GHz |
| Brand Name | MicroSemi |
| Warranty | 1 |
| Diameter | 6.65 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 18643
Marca: Cambium Networks
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 523995
Marca: Ventev
Riferimento: 11046
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 10850
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 18673
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 10958
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 10957
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 30-VM1277ANTENNA
Marca: Honeywell
check_circle
check_circle