| Antenna connector type | RP-TNC |
| Antenna type | Omni-directional antenna |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Antenna gain level (max) | 5.7 dBi |
| Frequency band | 2.4/5 GHz |
| Vertical beam width | 40 ° |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 1 |
| Diameter | 1.45 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 10807
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 11215
Marca: Cambium Networks
Riferimento: C070082B020A
Marca: Cambium Networks
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 11827
Marca: Ubiquiti
Riferimento: 11510
Marca: Cambium Networks
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 11173
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 25044
Marca: Cambium Networks
check_circle
check_circle