| Product colour | Metallic |
| Compatible products | ProLiant DL380 G5, ProLiant DL385 G5, ProLiant ML370 G5 |
| Purpose | Server |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Total power | 1000 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 10568
Marca: Cambium Networks
Riferimento: W127224966
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0F750E-S0-RFB
Marca: Dell
Riferimento: FRU5A11D52402, 883394
Marca: Lenovo
Riferimento: 2200-86680-122
Marca: HP Poly
Riferimento: AMGPSU-I48-P480A-K
Marca: AMG
check_circle
check_circle