| Cooling type | Active |
| Product colour | Grey/Metallic |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 94 % |
| Maximum input current (@110V) | 9.4 A |
| Maximum input current (@220V) | 4.5 A |
| Total power | 800 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W127224964
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 775595-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 702308-001
Marca: HP
Riferimento: 512326-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: NDR-120-48
Marca: Planet
Riferimento: W128826137
Marca: Corsair
Riferimento: NDR-240-48
Marca: Ernitec
check_circle
check_circle