| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Adjustable output voltage | No |
| Certification | CE |
| Compatibility | Toshiba |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 5.5*2.5 |
| AC adapter output current | 2.37 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 5.5*2.5 mm |
| Power | 45 W |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W9S-00004
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00064600, 0A001-00064600, 0A001-00065300, 0A001-00065400
Marca: CoreParts
Riferimento: T8YYD, 36HFH, 70VTC
Marca: CoreParts
Marca: HP
Riferimento: 03XC39, 3JF3H, 3XC39, 492-BBIP, 4MFJT, 5JDV6, 6TTY6, 9TXK7, DELL
Marca: CoreParts
Riferimento: 0285K
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle