| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Marca: Acer
Marca: AMG
Riferimento: W125970376
Marca: MikroTik
Riferimento: AP.06501.022, AP.0650A.012
Marca: Acer
Marca: Asus
Riferimento: 833544
Marca: Acer
check_circle
check_circle