Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 45N0544, 45N0489, FRU45N0489
Marca: Lenovo
Riferimento: W128281899
Marca: HP
Riferimento: 0W6KV, 3T6XF, 450-11850, 450-11859, 450-16681, 450-18119, 450-18
Marca: CoreParts
Riferimento: 42T4432,40Y7663,90P1104,92P1106,40Y7668,40Y7664,92P1112
Marca: Lenovo
Riferimento: 45N0242, 45N0234, 45N0498, FRU45N0498
Marca: Lenovo
Riferimento: FRU5A10V03238
Marca: Lenovo
Marca: Asus
check_circle
check_circle