| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: 00HM618
Marca: Lenovo
Riferimento: 45N0234, 45N0242
Marca: Lenovo
Riferimento: 45N0312
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Riferimento: 200026, 35-105950-076, 900-426
Marca: Zebra
check_circle
check_circle