| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP Laptops |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 2.31 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 4.5 mm |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0A001-00053600, 0A001-00055100
Marca: Asus
Riferimento: 35-P1063406-030
Marca: Zebra
Riferimento: 766363
Marca: HP
Riferimento: 0DELL-6TM1C
Marca: Dell Wyse
Marca: signotec
Riferimento: 1039960
Marca: HP
Marca: MikroTik
check_circle
check_circle