| AWG wire size | 32 |
| Cable length | 2 m |
| Cable material | Copper |
| Connector 1 | Mini DisplayPort |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 Pixel |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | White |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080)/1920 x 1200 (WUXGA)/3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080i/1080p/720p |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Compliance certificates | RoHS |
| Brand Name | ProXtend |
| Warranty | 30 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: TX175, Q7X-00023, VC980-AT, AK-340404-001-W
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-112-K, HDMI-112D, HDMI-112AD, HDMI-112, IC-51580, AK-330300
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-110-K, HDMI-110D, HDMI-110
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-10A, HDDVIMF8IN
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-115D, HDMI-115AD, AK-330300-050-S
Marca: MicroConnect
Riferimento: 0B47089
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-VGA8, HD2VGAE2, 0B47069, 03X6574, NP031AA
Marca: MicroConnect
Riferimento: DP-HDMI-3004K
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-116D, HDMI-116AD
Marca: MicroConnect
Riferimento: DP-HDMI1100
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle