| Product color | Black |
| Built-in display | No |
| LED indicators | Power |
| Speakers connectivity type | 6.3 mm / RCA |
| Line-in | Yes |
| Line-in connectivity | 6.3 mm |
| Line-out | Yes |
| Line-out connectivity | 6.3 mm |
| Audio RCA inputs | 2 |
| Audio RCA outputs | 2 |
| RJ-45 ports quantity | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 2 |
| DC-in jack | Yes |
| Weight | 5.09 lbs (2.31 kg) |
| Package width | 15" (382 mm) |
| Package depth | 8.46" (215 mm) |
| Package height | 4.72" (120 mm) |
| Package weight | 5.78 lbs (2.62 kg) |
| Cables included | LAN (RJ-45), USB |
| Manual | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 809012
Brand: Logitech
Brand: Logitech
Reference: 833003
Brand: Logitech
Reference: W128280964
Brand: Logitech
Reference: W126603153
Brand: HP
Yealink AVHub, Black, Power, 6.3 mm / RCA, 6.3 mm, 6.3 mm, 5.09 lbs (2.31 kg)
check_circle
check_circle