| Form factor | Other |
| Key ring | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 32 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Plug and Play | Yes |
| Read speed | 100 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Brand Name | Sandisk |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: FD32GATT4-EF
Brand: PNY
Reference: W128261668
Brand: Sandisk
Reference: W128258987
Brand: Sandisk
Reference: W129039736
Brand: Sandisk
Reference: FD8GBATT4-EF
Brand: PNY
Brand: Sandisk
Brand: ADATA
check_circle
check_circle