| Type | Roller |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C7000 |
| Country of origin | Netherlands |
| Package width | 4.09" (103.9 mm) |
| Package depth | 17" (431.8 mm) |
| Package height | 3.74" (95 mm) |
| Package weight | 23.5 oz (666.7 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: SS642A, CLT-M808S_ELS
Brand: CoreParts
Reference: 43381907, APTO43381907E
Brand: CoreParts
Xerox 115R00126, Roller
check_circle
check_circle