| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6510V_DN|6510V_DNI|6510V_N|6515V_DN|6515V_DNI|6515V_N |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 1000 pages |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Product color | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Package width | 2.4" (61 mm) |
| Package depth | 7.4" (188 mm) |
| Package height | 2.6" (66 mm) |
| Package weight | 4.32 oz (122.4 g) |
| Print technology | Laser printing |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Xerox 106R03473, 1000 pages, Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle