| HP GTIN (EAN/UPC) | 191628482276 |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | ML-1640, 2240 |
| HP segment | Business/Enterprise |
| OEM code | SU863A |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: CC468-67910642885
Brand: HP
Reference: CF413A
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle