Reference: 110900
Brand: Brady
| HP GTIN (EAN/UPC) | 191628480661 |
| Black toner page yield | 1500 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | ML-2850D, 2851ND |
| HP segment | Business/Enterprise |
| OEM code | SU696A |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Colour | No |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: TK-5150K, APTK5150BE, 1T02NS0NL0
Brand: CoreParts
Reference: 31CAN718Y 2659B002AA 718Y
Brand: Canon
Reference: SS642A, CLT-M808S_ELS
Brand: CoreParts
Reference: A8K3250, TN-221Y
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle