Reference: 110900
Brand: Brady
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Samsung |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | CLP-680, CLX-6260 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 3500 pages |
| Color toner cartridges quantity | 1 |
| OEM code | CLT-M506L |
| Product color | Black |
| Package width | 14.1" (358 mm) |
| Package depth | 5.04" (128 mm) |
| Package height | 4.41" (112 mm) |
| Package type | Box |
Data sheet
Specific References
Reference: 106R01629, APTX1629E
Brand: CoreParts
Reference: CLT-C6092S_ELS, APTS6092CE, CLT-C6092S, SU082A
Brand: CoreParts
Reference: TK-5270K, 1T02TV0NL0
Brand: CoreParts
Samsung CLT-M506L, 3500 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle