Compulocks 140W209SWLW, 10.9", Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, 10.9", White, Aluminum, Steel
| Maximum screen size | 10.9" |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Minimum screen size | 10.9" |
| Product color | White |
| Material | Aluminum, Steel |
| Covered front camera | No |
| Mounting type | Floor |
| Color group | Black |
| Lock type | Security screw |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Cable management | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Country of origin | China |
| Width | 11" (279.1 mm) |
| Depth | 0.846" (21.5 mm) |
| Height | 7.52" (191 mm) |
| Weight | 21.2 lbs (9.63 kg) |
| Stand width | 11" (27.9 cm) |
| Stand depth | 13" (33.1 cm) |
| Stand height | 41.5" (105.4 cm) |
| Number of keys included | 0 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8301500000 |
Data sheet
Specific References
Brand: Ergonomic Solutions
Brand: Compulocks
Reference: 1039428
Brand: Neomounts
Brand: Compulocks
Reference: SPACEPOLE
Brand: Ergonomic Solutions
Brand: Compulocks
Brand: Compulocks
Brand: Compulocks
Brand: Ergonomic Solutions
Brand: Ergonomic Solutions
Brand: Neomounts
Brand: Ergonomic Solutions
Brand: Compulocks
Compulocks 140W209SWLW, 10.9", Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, 10.9", White, Aluminum, Steel
check_circle
check_circle