HP Slim Rechargeable Pen, HP, Black, Built-in, Business, 0.49 oz (13.9 g), 5.26" (133.6 mm)
| Brand compatibility | HP |
| Product color | Black |
| Battery type | Built-in |
| HP segment | Business |
| Weight | 0.49 oz (13.9 g) |
| Width | 5.26" (133.6 mm) |
| Depth | 0.276" (7 mm) |
| Height | 0.315" (8 mm) |
| Package depth | 0.547" (13.9 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: 13-STYLUS-HC005-03R
Brand: Zebra
Reference: W128346536
Brand: Lenovo
Reference: W128598672
Brand: Lenovo
Reference: W129154991
Brand: Lenovo
Reference: W125891853
Brand: HP
Brand: iiyama
Reference: UNIVERSAL STYLUS PASSIVE, STYLUS PEN, STYLUS
Brand: CoreParts
HP Slim Rechargeable Pen, HP, Black, Built-in, Business, 0.49 oz (13.9 g), 5.26" (133.6 mm)
check_circle
check_circle