| Maximum screen size | 6.4" |
| Case type | Cover |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product color | Transparent |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A22 4G |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Protection features | Bump resistant, Drop proof |
| Width | 3.06" (77.6 mm) |
| Depth | 0.452" (11.5 mm) |
| Height | 6.44" (163.4 mm) |
| Weight | 1.29 oz (36.6 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
Data sheet
Specific References
Brand: dbramante1928
Brand: dbramante1928
Brand: Samsung
Reference: W129047456
Brand: Samsung
Brand: eSTUFF
Brand: eSTUFF
Reference: ES67100038
Brand: eSTUFF
Reference: W128959674
Brand: Samsung
Brand: eSTUFF
Samsung EF-QA225TTEGEU, Cover, Samsung, Galaxy A22 4G, 6.4", Transparent
check_circle
check_circle