HP Slim Rechargeable Pen Charger, Indoor, USB, 5.91" (0.15 m), Black
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Stylus pen |
| Power source type | USB |
| Product color | Black |
| Cable length | 5.91" (0.15 m) |
| Width | 6.67" (169.5 mm) |
| Depth | 0.843" (21.4 mm) |
| Height | 0.642" (16.3 mm) |
| Weight | 1.89 oz (53.5 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: W127254756
Brand: Samsung
Reference: MGMY3B_A
Brand: eSTUFF
Reference: MD836ZM_A, 0A001-00350100, 0A001-00352100
Brand: CoreParts
HP Slim Rechargeable Pen Charger, Indoor, USB, 5.91" (0.15 m), Black
check_circle
check_circle