RC21-01700200-R3M1
  • RC21-01700200-R3M1
RC21-01700200-R3M1
Razer
Indoor, AC, 4x ports, 2x USB Type A, 2x USB Type C, Black
CHF97.8
Tax included
CHF90.5 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
3 Items
Description
  • Compact power
  • Compact form factor
  • Charge up to 4 devices
Specifications
Design
Product colourWhite
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
Performance
Charger typeIndoor
Power source typeAC
Sockets quantity3
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity2
USB Type-C ports quantity2
Power
Maximum power130 W
Vendor information
Brand NameRazer
Warranty1
Product Details
3 Items
New
Data sheet
Anzahl USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-A Anschlüsse
Stromquellentyp
AC
Ladegerättyp
Indoor
Ladekompatibilität
Headphones/Headset/Laptop/Mobile phone/Netbook/Power bank/Smartphone/Smartwatch/Tablet/Telephone
Maximum Leistung
130 W
Steckdosen Menge
3
Brand Name
Razer
Warranty
1
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
White
Anzahl der USB-Typ-C-Anschlüsse
2
Specific References
MPN
RC21-01700200-R3M1
16 other products in the same category:
1K712AV
Brand: HP
1K712AV
HP 1K712AV, Indoor, AC, Black
CHF42.9 tax incl.
CHF39.7 tax excl.
More 1K712AV
In stock
MBXUSB _ AC0013
Reference: USB-C CHARGER FOR MOBILE DEVICES AND TABLETS
Brand: CoreParts
MBXUSB _ AC0013
USB-C Charger with 1meter USB-C Cable 20W 5V-12V/1.5A-3A Output: USB-C PD QC3.0, Input: 110-230V EU Plug, for mobile
CHF22.2 tax incl.
CHF20.5 tax excl.
More MBXUSB _ AC0013
ES-KIT-IPH13PRO
Brand: eSTUFF
ES-KIT-IPH13PRO
Kit for iPhone 13 Pro. Charger, Cover, Glass. Brown Box.
CHF40.1 tax incl.
CHF37.1 tax excl.
More ES-KIT-IPH13PRO
32204
Brand: Verbatim
32204
Verbatim GNC-200, Indoor, AC, 21 V, Black, Gray