Lenovo 5D10R41288, Display, 15.6", Full HD, Lenovo, ideapad L340-15IWL
| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ideapad L340-15IWL |
| Product color | Black |
| Display diagonal | 15.6" |
| HD type | Full HD |
| Display type | LCD |
| LED backlight | Yes |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 15.5" (393 mm) |
| Package depth | 11.3" (286 mm) |
| Package height | 1.85" (47 mm) |
| Package weight | 19.8 oz (560 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 03T9GN, 05VKN 391-BJBH, 0P2DGM, 0TDVNC, 0Y3C73, 391-BHJE, 391-BH
Brand: CoreParts
Brand: HP
Reference: 998002
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10X08070
Brand: Lenovo
Reference: B156XW02 V.0 HW0A, B156XW02 V.0 HW2A, B156XW02 V.1 HW0A, B156XW0
Brand: CoreParts
Lenovo 5D10R41288, Display, 15.6", Full HD, Lenovo, ideapad L340-15IWL
check_circle
check_circle