Lenovo 5D10R41284, Display, 14", Full HD, Lenovo
| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 14" |
| HD type | Full HD |
| Display type | LCD |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 13.8" (350 mm) |
| Package depth | 10.5" (267 mm) |
| Package height | 1.69" (43 mm) |
| Package weight | 15.1 oz (428 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5D11A41183
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11A58634
Brand: Lenovo
Reference: 5D10L08702
Brand: Lenovo
Lenovo 5D10R41284, Display, 14", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle