| Paper weight | 48 g/m² |
| Quantity | 30 |
| Quantity per box | 30 pc(s) |
| Width | 8 cm |
| Brand Name | Capture |
| Core diameter | 1.2 cm |
| Diameter | 3.8 cm |
| Length | 17.6 m |
Brand: Capture
Reference: 55057-20020
Brand: Capture
Reference: PR-57-45-12
Brand: Capture
Reference: 35-01942-080Z
Brand: Zebra
Brand: Capture
Reference: 55057-10746
Brand: Capture
Reference: 55057-40003
Brand: Capture
check_circle
check_circle