Intellinet 712378, Fan tray, 195.4 m³/h, Gray, 6.61 lbs (3 kg)
| Type | Fan tray |
| Product color | Gray |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Airflow | 195.4 m³/h |
| Power source | AC |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Material thickness | 0.0591" (1.5 mm) |
| Weight | 6.61 lbs (3 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Data sheet
Specific References
Reference: RAF115WH
Brand: Lanview
Reference: RAF115BL
Brand: Lanview
Intellinet 712378, Fan tray, 195.4 m³/h, Gray, 6.61 lbs (3 kg)
check_circle
check_circle