| Type | Mounting bracket |
| Product color | Black |
| Rack capacity | 1.3U/2U |
| Compatibility | Forcepoint NGFW N330, NGFW N331 |
| Width | 19" (482 mm) |
| Depth | 8.54" (217 mm) |
| Height | 2.32" (59 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 20.9" (530 mm) |
| Package depth | 10.6" (270 mm) |
| Package height | 4.33" (110 mm) |
| Mounting kit | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Data sheet
Specific References
Brand: Rackmount IT
Reference: W128289334
Brand: Intellinet
Brand: Rackmount IT
Reference: HTTPS___WWW.RACKMOUNT.IT_PRODUCTS_FORTIRACK_RM-FR-T9.HTML
Brand: Rackmount IT
Brand: Rackmount IT
Brand: Ubiquiti
Brand: Rackmount IT
Rackmount.IT RM-FP-T2, Mounting bracket, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle