GPCK-MA2700L
  • GPCK-MA2700L
GPCK-MA2700L
Grandview
Projector Lift GPCK-MA2700L Descent min. 685/max. 2700mm - Support weight max. 15kg - w/RF remote
CHF1,918.6
Tax included
CHF1,774.8 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
EAN13
MPN
GPCK-MA2700L
16 other products in the same category:
GPCM-G200W
Brand: Grandview
GPCM-G200W
Ceiling Mount 435-265mm
CHF72.5 tax incl.
CHF67.1 tax excl.
More GPCM-G200W
Will be ordered for you
GPCK-ME2000P
Brand: Grandview
GPCK-ME2000P
Motorized projector lift ME PRO series - Descent min. 600 mm/max. 2000mm - Support weight max. 25kg