| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D & TD-4420DN. |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Roller |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pc(s) |
| Pallet gross height | 15.08 cm |
| Pallet gross weight | 120200 g |
| Products per pallet | 350 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 3L1400AS, 3LH270AE, F-2040-1000-02, F-2049-0001, F-2049-1000-02
Brand: CoreParts
Reference: W126574823
Brand: Zebra
Reference: BR-V2200-KIT2, 178569
Brand: Brady
Reference: FJ50L1-G, HA-G20BAT, HBM-CAS3000L
Brand: CoreParts
Reference: BAT-EDA50, BATT-EDA40-1, BATT-EDA50K-1
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle