MBXPR-BA028
  • MBXPR-BA028
MBXPR-BA028 - 7A100014, S1500, S1500T, S1500T-DT, S2500, S2500THS, S3750, S375
CoreParts
CoreParts MBXPR-BA028, Battery, Black, 1 pc(s)
CHF28.8
Tax included
CHF26.6 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Description
TypeBattery
Device compatibilityLabel printer
Product colorBlack
Battery technologyLithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity1800 mAh
Battery voltage7.4 V
Battery capacity13.32 Wh
Country of originChina
CertificationCE
Width1.46" (37 mm)
Depth0.787" (20 mm)
Height2.8" (71 mm)
Weight3.53 oz (100 g)
Quantity per pack1 pc(s)
Package width4.09" (104 mm)
Package depth3.23" (82 mm)
Package height4.45" (113 mm)